A jednak Sojusz Lewicy Demokratycznej nie znikł z naszej sceny politycznej

Zakończenie kampanii sprawozdawczo-wyborczej partii w województwie warmińsko – mazurskim. nike roshe run 24 kwietnia br. dobiegła końca rozpoczęta w styczniu kampania sprawozdawczo- wyborcza naszej partii w województwie warmińsko-mazurskim. Powiatowy Zjazd odbył się 02.04.2016 r. W czasie zjazdów wszystkich szczebli padły mocne i krytyczne słowa o przegranych kampaniach wyborczych. Szczególnie bolało to, ę część wyborców lewicy nie poszła do urn wyborczych. Niektórzy działacze odeszli. Porażki bolą ale i uczą. nike soldes running

  1. Brak SLD w Sejmie to dla naszych członków jak i dla samej partii okres trudny na wielu płaszczyznach – dostęp do środków masowego przekazy, środki finansowe. Ludzie lewicy są nijako pozostawieni sami sobie – nie widzą swego O tych ludziach nie wolno nam zapomnieć, oni muszą być z nami.
  2. Twierdzenie partii prawicowych jak i części mediów jest, że SLD zniknęło ze sceny politycznej jest nieprawdziwe. Struktury partyjne w województwie i powiatach istnieją, odbyły się Zjazdy sprawozdawczo-wyborcze..
  3. W naszej partii są osoby, które często z powodu interesu osobistego się w niej znalazły. Dzisiaj dla tych osób nastał czas prawdy i mogą odejść. new balance Dal dobra partii i ich samych. Zapraszamy do nas bezpartyjnych lewicowców którzy mają dość demokracji w wykonani PIS-u.
  4. We Władzach krajowych jak i w naszym województwie są nowi ludzie i na nich szczególnie liczymy. Niech pamiętają o przegranych wyborach, ale ich zadanie to powrót SLD do Sejmu, a dla nas przyszłe wybory samorządowe.
  5. Myśląc o przyszłości uważamy, że nadszedł czas na konsolidację środowisk lewicowych. ffxiv gil W przyszłych wyborach parlamentarnych powinniśmy startować jako jeden Komitet Wyborczy w nazwie nie musi być SLD. Lewica ma wyborczą szansę jako jednolita siła. Nie można dopuścić do sytuacji, że znowu do wyborów stanie kilka partii lewicowych. Nie utrudniajmy podjęcia decyzji naszym wyborcom.

Informację sporządzili – delegaci gołdapskiego SLD na VI Kongres 23.I.2016 r. i na VI Zjazd Wojewódzki w Olsztynie 24.04.2016r. soldes timberland 2017 Gołdap.

Dodaj komentarz