Archiwum z miesiąca Marzec 2014

Poznaj naszych kandydatów do sejmiku, rady powiatu i rad gmin

Dnia 08.10.2014r. asics pulse soldes odbyło się spotkanie władz Powiatowego Sztabu Wyborczego KKW SLD LEWICA RAZEM w Gołdapi z kandydatami na radnych w tegorocznych wyborach samorządowych. timberland earthkeepers bottes Kandydaci zostali zapoznani z przepisami prowadzenia kampanii wyborczej. nike tn Przyjęto również plan działania w trakcie kampanii wyborczej.

Miller: Nie wyobrażam sobie koalicji z PiS

Nigdzie nie zamierzam schodzić. Przez sześć lat byłem poza pierwszą linią polityki i gdybym nie wszedł do Sejmu, pożegnałbym się ostatecznie z polityką. Stało się inaczej – mówi Leszek Miller w wywiadzie na łamach rp.pl Oto pełna treść wywiady przeprowadzonego przez Jacka Nizinkiewicza: Naprawdę wierzy pan, że po Słowacji Polska będzie krajem, w którym premierem zostanie socjalista? Leszek Miller, przewodniczący SLD: Na Słowacji premierem jest Robert Fico, a teraz kolejny socjalista, nasz przyjaciel Bohuslav Sobotka, jest premierem w Czechach. Fala z południa przejdzie przez Polskę. Czytaj dalej

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego

Pomożemy rozliczyć PIT za 2013 rok

Potrzebujesz pomocy przy rozliczaniu podatku od osób fizycznych za 2013 rok – odwiedź nas w dniach 11, 12 marca i 18, 19 marca w godzinach od 16.00 do 18.00 w biurze poselskim SLD w Gołdapi ul. Plac Zwycięstwa 7 lok.3. II piętro.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.