prof. Tadeusz Iwiński, były poseł RP

Kandydat do Sejmiku prof. Tadeusz Iwiński

Polska24: Czy Brexit to wyrok na UE? Iwiński vs. Jasser

W dzisiejszych czasach, pełnych chaosu, jedyną pewną rzeczą jest niepewność – mówi prof. Tadeusz Iwiński z SLD, były wiceszef Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. – To jest bardzo istotny cios w proces integracji europejskiej, aczkolwiek tej integracji nie hamuje. Być może UE w nowych warunkach potrzebuje przyjęcia nowego traktatu – dodaje.

Czytaj dalej

TVP Olsztyn: Zjednoczona Lewica: Walczymy o dwucyfrowy wynik

Chcemy zmienić Polskę na lepsze i zatrzymać prawicę. Taki cel stawia sobie Zjednoczona Lewica. Koalicja przedstawiła swoich kandydatów w wyborach parlamentarnych w okręgu olsztyńskim. O mandat posła ubiega się w sumie 20 osób.

Czytaj dalej

Listy z nazwiskami kandydatów na posłów

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica złożyła w Okręgowych Komisjach Wyborczych w Olsztynie i Elblągu listy z nazwiskami kandydatów na posłów w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Dzisiaj (12.09) podczas konferencji prasowej zorganizowanej w olsztyńskiej siedzibie Rady Wojewódzkiej SLD poznaliśmy nazwiska kandydatów z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Twojego Ruchu, Polskiej Partii Socjalistycznej, Unii Pracy i Zielonych, którzy ubiegać się będą o mandaty poselskie na Warmii i Mazurach.

Czytaj dalej