wiadomosci z województwa

Rząd nie wznowi małego ruchu granicznego z Rosją do odwołania

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji udzieliło odpowiedzi negatywnej  na petycję złożoną przez Marcina Kulasek, radnego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Władysława Mańkuta, przewodniczącego SLD w województwie Warmińsko-Mazurskim w sprawie wznowienia małego ruchu granicznego z Rosją.  W petycji politycy Sojuszu powołali  się na konsultacje z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami z powiatów graniczących z Kaliningradem.

Czytaj dalej

A jednak Sojusz Lewicy Demokratycznej nie znikł z naszej sceny politycznej

Zakończenie kampanii sprawozdawczo-wyborczej partii w województwie warmińsko – mazurskim. nike roshe run Czytaj dalej

SLD apeluje o wznowienie małego ruchu granicznego z Rosją

12 sierpnia o 12.00 w Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim odbyła się konferencja prasowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej z udziałem szefa SLD Włodzimierza Czarzastego i sekretarza generalnego SLD Marcina Kulaska w sprawie wznowienia małego ruchu granicznego z Rosją. Na konferencji obecni byli również szefowie SLD z trzech województw: przewodniczący woj. nike air max 90 warmińsko-mazurskim Władysław Mańkut, przewodniczący SLD w woj. pomorskim Jerzy Śnieg i przewodniczący w woj. kujawsko-pomorskim Ireneusz Nitkiewicz. nike air max 2014 Czytaj dalej

TVP Olsztyn: Zjednoczona Lewica: Walczymy o dwucyfrowy wynik

Chcemy zmienić Polskę na lepsze i zatrzymać prawicę. Taki cel stawia sobie Zjednoczona Lewica. Koalicja przedstawiła swoich kandydatów w wyborach parlamentarnych w okręgu olsztyńskim. O mandat posła ubiega się w sumie 20 osób.

Czytaj dalej