Archiwum z miesiąca Luty 2015

Panie ministrze: Zdrowie to nie towar, a szpital to nie fabryka

Poseł Tadeusz Iwiński skierował do ministra zdrowia interpelację w sprawie szpitali w Polsce na przykładzie sytuacji w giżyckiej placówce.

Interpelacja prof. Tadeusza Iwińskiego skierowana do ministra zdrowia w sprawie nieprawidłowości w funkcjonowaniu szpitali powiatowych będących spółkami prawa handlowego (na przykładzie szpitala w Giżycku) – fragmenty.

Czytaj dalej

Magdalena Ogórek inauguruje kampanię prezydencką!

Stoję przed Wami, bo ubiegam się o urząd prezydenta Polski. Polski, która w XXI wieku ma być państwem nowoczesnym, bezpiecznym i przyjaznym dla obywateli – powiedziała podczas konwencji kandydatka SLD na prezydenta Magdalena Ogórek. Przemówienie z Ożarowa Mazowieckiego porwało tłumy!

Czytaj dalej

Leszek Miller ma rację

Coraz trudniej w Polsce o rzetelną i otwartą dyskusję. Zwłaszcza, gdy chodzi o naszą politykę wschodnią. Ostatnio niejaki Maciej Stasiński z „Gazety Wyborczej” zarzucił Leszkowi Millerowi, że usprawiedliwia rosyjską inwazję na Ukrainę i „mówi Putinem”, co oczywiście jest „haniebne”, ponieważ lider SLD poddał w wątpliwość nasze „sukcesy” na tym jakże ważnym kierunku.

Czytaj dalej