program wyborczy SLD

Program wyborczy

■ RODZIC NIE PŁACI

Każde dziecko, bez względu na zamożność i stan cywilny rodziców, będzie miało prawo do bezpłatnego miejsca w żłobku i przedszkolu.

Czytaj dalej

TVP Olsztyn: Zjednoczona Lewica: Walczymy o dwucyfrowy wynik

Chcemy zmienić Polskę na lepsze i zatrzymać prawicę. Taki cel stawia sobie Zjednoczona Lewica. Koalicja przedstawiła swoich kandydatów w wyborach parlamentarnych w okręgu olsztyńskim. O mandat posła ubiega się w sumie 20 osób.

Czytaj dalej

Listy z nazwiskami kandydatów na posłów

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica złożyła w Okręgowych Komisjach Wyborczych w Olsztynie i Elblągu listy z nazwiskami kandydatów na posłów w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Dzisiaj (12.09) podczas konferencji prasowej zorganizowanej w olsztyńskiej siedzibie Rady Wojewódzkiej SLD poznaliśmy nazwiska kandydatów z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Twojego Ruchu, Polskiej Partii Socjalistycznej, Unii Pracy i Zielonych, którzy ubiegać się będą o mandaty poselskie na Warmii i Mazurach.

Czytaj dalej

Zjednoczona Lewica ma program i idzie po zwycięstwo!

Maksimum optymizmu, zero populizmu – Zjednoczona Lewica na konwencji programowej przedstawiła wizję Polski nowoczesnej, kraju równych praw i równych szans.

Czytaj dalej