Jutro bez obaw

WYBORY 2011

JURTO BEZ OBAW

HASŁO WYBORCZE KOMITETU WYBORCZEGO
SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Jutro musi być lepiej, jutro musi być takie, w którym będziemy szczęśliwi, w którym każdy będzie miał szansę na godne życie. Właśnie w ten sposób interpretujemy nasze hasło wyborcze. Aby tak się stało należy 9 października oddać głos na lewicową listę z kandydatami na posłów. Należy przeciwstawi się twierdzeniu „nie pójdę glosować, bo nie znam kandydatów lub nie mam na kogo glosować.

Na wybory trzeba chodzić, gdyż nieobecni nie mają racji. Jeszcze jest czas na podjęcie decyzji na kogo należy glosować. Wystarczy zapoznać się z programami wyborczymi poszczególnych komitetów wyborczych, szczególnie zachęcamy do tego młodzież.

Nasz PROGRAM WYBORCZY przedstawiamy na naszym blogu www.sld.goldap.info oraz na www.sld.org.pl.

Gołdapski SLD w nadchodzących wyborach do Sejmu udzielił poparcia Posłowi profesorowi Tadeuszowi Iwińskiemu, który jest liderem na naszej liście kandydatów. Praca poselska na rzecz wyborców pochłania go całkowicie, miasto Olsztyn i 11 powiatów wschodniej części naszego województwa jest terenem jego działalności. 28 sierpnia br. Poseł Iwiński był na Dożynkach Powiatowych w Baniach Mazurskich. Dziękujemy władzom powiatowym, gminnym i mieszkańcom gminy Banie Mazurskie za miłe przyjęcie Posła. 12 września prof. Iwiński ponownie nas odwiedzi. Będzie przebywał na terenie miasta i gminy Gołdap oraz gminy Dubeninki. Gołdapianie będą mieli możliwość porozmawiać z Posłem osobiście, gdyż będzie on pełnił  dyżur poselski w godz. 1500 – 1700 w biurze SLD w Gołdapi, ul. Plac Zwycięstwa 7/1 (dawna siedziba PZU). Można przyjść z konkretną sprawą i problemem, jak również zwyczajnie porozmawiać. ZAPRASZAMY!

W wyborach do Senatu SLD udzielił poparcia bezpartyjnemu Stanisławowi Tołwińskiemu, który startuje z własnego Komitetu Wyborczego „OBYWATEL Z MAZUR W PONADPARTYJNYM SENACIE”. Przed laty pan Tołwiński związany był z morzem, m.in. szkolił młodych „wilków morskich”. Obecnie jego zajęcie to rozpowszechnianie turystyki lotniczej. Kieruje Aeroklubem Krainy Jezior. Główną bazą jego działalności jest lotnisko Kętrzyn – Wilamowo. Zawsze otoczony jest młodzieżą. Więcej o Stanisławie Tołwińskim i jego planach można przeczytać na Gołdap INFO, artykuł
Na Mazury samolotem bliżej, wygodniej i szybciej” z dnia 23 sierpnia 2011 r.

Powiatowy Sztab Wyborczy SLD
Czesław Rawinis

Dodaj komentarz